Seuraava ottelu

TPS - Jukurit
TI 24.1. 18:30
OSTA LIPUT

Edellinen ottelu

Tappara - TPS
LA 21.1. 17:00
TILASTOT
JOUKKUEOVTHP
Tappara41259791
KalPa412015681
TPS412013880
HPK4216151173
Ässät421871765
JYP4115141265
Pelicans421691763
HIFK4114121562
Kärpät4113111756
Jukurit421491954
Sport4212131753
Ilves4212111952
KooKoo4210141849
SaiPa4211102147
Lukko429122145

SOME TPS

Facebook Twitter Instagram Youtube

Twitter Twitter

hctps @HCTPS
21.1.2017

MAALI! Jestas, vain 47 sekuntia pelattu, kun ensimmäisestä hyökkäyksestä Lindstenin syöttö Kalliolle, eikä kapteeni erehdy! #HCTPS

hctps @HCTPS
21.1.2017

Tuosta! Kärkiottelu käyntiin lähes täpötäydessä Hakametsässä! TPS kolmantena runkosarjassa, Tappara kärkenä. Piste-ero on 11p. #HCTPS

hctps @HCTPS
21.1.2017

Alle puoli tuntia ja kiekko jäähän Tampereella! #HCTPS

shop01.jpgshop02.jpg
Lätkäsynttärit aitiossa? Onnistuu!
Verkkokumppanuus - Veikkaus