JOUKKUEOVTHP
Tappara60341511127
TPS60301614114
KalPa60281913112
JYP60281814111
HPK6023172098
Pelicans6023162193
Ässät6024112590
Kärpät6022152390
HIFK6022132587
Ilves6021132682
Jukurit6020122876
Lukko6017142971
KooKoo6015182770
Sport6016162869
SaiPa6014133360

SOME TPS

Facebook Twitter Instagram Youtube

Twitter Twitter

hctps @HCTPS
28.4.2017

28.4. = mustavalkoiset tuplasynttärit! Paljon onnea Oskari Setänen ja Teemu Väyrynen! 🙌🎈🍰 #HCTPS pic.twitter.com/hRA8PVFSUu

hctps @HCTPS
28.4.2017

TPS pitää tiistaina 2.5. klo 12.00 lehdistötilaisuuden, joka näytetään suorana Facebook-lähetyksenä Gatorade Center… twitter.com/i/web/status/8…

hctps @HCTPS
27.4.2017

Paljon onnea @Tapparaofficial suomenmestaruudesta! 🏆 Onnea myös @KalPa_Hockey 👏🏻 #Liiga #HCTPS

shop01.jpgshop02.jpg
Lätkäsynttärit aitiossa? Onnistuu!
Verkkokumppanuus - Veikkaus