Maalivahdit

Nimi   Syntynyt Kansalaisuus
31 Aku Kuutti   2003 Suomi Junior
35 Noa Vali   2005 Suomi Junior
37 Emil Vuorio   2002 Suomi Junior

Puolustajat

Nimi   Syntynyt Kansalaisuus
9 Tobias Valtonen   2003 Suomi Junior
19 Valtteri Pulli   2001 Suomi 2022
27 Sisu-Petteri Lehtonen   2003 Suomi Junior
33 Aron Kiviharju   2006 Suomi Junior
34 Elias Virtanen   2001 Suomi Junior
62 Frans Kulmala   2002 Suomi Junior
70 Eemeli Saari   2003 Suomi Junior
77 Aatu Aarnio   2000 Suomi Junior

Hyökkääjät

Nimi   Syntynyt Kansalaisuus
10 Eetu Liukas   2002 Suomi 2022
13 Jan Shikera   2002 Suomi Junior
21 Santeri Antikainen   2002 Suomi Junior
25 Jakub Ragan   2002 Slovakia Junior
29 Semen Kareev   2001 Venäjä Junior
51 Onni Ruohomaa   2005 Suomi Junior
54 Eetu Tervo   2003 Suomi Junior
57 Vili Munkki   2002 Suomi Junior
58 Niklas Rantanen   2003 Suomi Junior
59 Santeri Vilen   2003 Suomi Junior
60 Juraj Slafkovsky   2004 Slovakia 2023
67 Juuso Saarinen   2002 Suomi Junior
73 Toni Rand   2002 Suomi Junior
74 Oliver Vaahtoranta   2001 Suomi Junior
78 Robin Keihäs   2004 Suomi Junior
81 Kasper Koskinen   2000 Suomi Junior
82 Santeri Elo   2005 Suomi Junior
83 Eevert Eloranta   2002 Suomi Junior
86 Joel Niinistö   2003 Suomi Junior
94 Väinö Sirkiä   2001 Suomi Junior

Valmennus

Päävalmentaja: Fredrik Norrena

Maalivahtivalmentaja: Antti Rautiola

Fysiikkavalmentaja: Vesa Vuori

Joukkueenjohtaja: Stig-Göran Sandberg

Huoltaja: Raimo Kunnas

Huoltaja: Severi Nummela

Lääkäri: Aleksi Orrel

Otteluohjelma

U20 SM-sarja, alkusarja
Päivä Aika Ottelu Paikka Tulos
03.09.2021 17:40 RoKi - TPS Lappi Areena 3 - 2
04.09.2021 16:00 Kärpät - TPS Raksila 3 - 1
10.09.2021 18.30 TPS - Sport Turku 5 - 2
11.09.2021 12:30 TPS - KooKoo Turku 3 - 1
18.09.2021 14:00 TPS - KalPa Turku 4 - 5 VL
19.09.2021 16:00 TPS - Jukurit Turku 2 - 0
25.09.2021 12:00 TPS - Lukko Turku 8- 0
26.09.2021 17:00 HIFK - TPS Töölö2 4 - 2
02.10.2021 17:45 Kiekko-Espoo - TPS Tapiola2 2 - 0
08.10.2021 14:00 KOOVEE - TPS Tesoma 1 0 - 6
09.10.2021 15:00 Jokerit - TPS Arena 2 4 - 6
15.10.2021 17:00 SaiPa - TPS Lappeenranta 1 - 8
16.10.2021 15:30 JYP - TPS JKL kh 1 - 6
22.10.2021 18:30 TPS - Tappara Turku 2 - 3
23.10.2021 16:00 HPK - TPS Hämeenlinna 5 - 6 VL
29.10.2021 18:30 TPS - Ässät Turku 4 - 1
30.10.2021 14:30 TPS - TUTO Hockey Turku 6 - 2
31.10.2021 18:00 TPS - Ilves Turku 3 - 6
05.11.2021 18:30 TPS - Pelicans Turku 4 - 2
U20 SM-sarja
Päivä Aika Ottelu Paikka Tulos
19.11.2021 14:00 Tappara - TPS Tesoma 1 3 - 2 VL
20.11.2021 15:00 Lukko - TPS Rauma 5 - 2
25.11.2021 18:30 Lukko - TPS Rauma 2 3 - 2
27.11.2021 16:00 Ässät - TPS Pori 7 - 3
3.12.2021 17:00 TPS - KalPa Turku 4 - 2
4.12.2021 16:00 TPS - Kärpät Turku 1 - 0
10.12.2021 18:30 TPS - Lukko Turku 4 - 1
11.12.2021 14:30 K-Espoo - TPS Matinkylä I 3 - 2
17.12.2021 18:30 TPS - Ässät Turku 1 - 3
18.12.2021 16:00 TPS - Ässät Turku 3 - 2
2.2.2022 13:30 TPS - Lukko Turku 3 - 6
4.2.2022 17:00 TPS - JYP Turku 5 - 2
5.2.2022 11:30 TPS - HIFK Turku 3 - 0
9.2.2022 16:00 Pelicans - TPS Lahti 4 - 2
11.2.2022 15:30 Kärpät - TPS Raksila 1 - 2 VL
18.2.2022 18:30 TPS - Jokerit Turku 2 - 1 VL
23.2.2022 18:00 Jokerit - TPS Arena 2 2 - 3 JA
25.2.2022 16:00 TPS - HPK Turku 4 - 1
2.3.2022 18:30 HIFK - TPS Töölö 2 2 - 4
4.3.2022 18:00 Ässät - TPS Pori 3 - 2 JA
5.3.2022 12:00 TPS - Tappara Turku 3 - 2 VL
9.3.2022 18:30 JYP - TPS Jyväskylä 2 - 6
11.3.2022 17:00 KalPa - TPS Niirala 4 - 2
12.3.2022 12:30 HPK - TPS Hämeenlinna 3 - 1
19.3.2022 17:00 TPS - Pelicans Turku, Kupittaa 3 - 6
22.3.2022 16:00 TPS - K-Espoo Turku
U20 SM-sarja, pudotuspelit, puolivälierä
Päivä Aika Ottelu Paikka Tulos
24.03.2022 18:30 Tappara - TPS Halametsä 2 - 3
26.03.2022 16:00 TPS - Tappara Turku 2 - 1 JE
U20 SM-sarja, pudotuspelit, välierä
29.03.2022 18:30 TPS - Lukko Turku 1 - 4
31.03.2022 18:00 Lukko - TPS Rauma 2 - 3
1.4.2022 18:30 TPS - Lukko Turku 1 - 2
U20 SM-sarja, Pronssipeli
3.4.2022 14:00 TPS - Kärpät Turku 2 - 0