Maalivahdit

Nimi   Syntynyt Kansalaisuus
31 Aku Kuutti   2003 Suomi Junior
37 Emil Vuorio   2002 Suomi Junior

Puolustajat

Nimi   Syntynyt Kansalaisuus
9 Tobias Valtonen   2003 Suomi Junior
19 Valtteri Pulli   2001 Suomi 21/22
20 Samuel Knazko   2002 Slovakia Junior
27 Sisu-Petteri Lehtonen   2003 Suomi Junior
33 Aron Kiviharju   2006 Suomi Junior
34 Elias Virtanen   2001 Suomi Junior
58 Kasperi Lehtinen   2001 Suomi Junior
62 Frans Kulmala   2002 Suomi Junior
70 Eemeli Saari   2003 Suomi Junior
77 Aatu Aarnio   2000 Suomi Junior

Hyökkääjät

Nimi   Syntynyt Kansalaisuus
10 Eetu Liukas   2002 Suomi Junior
13 Jan Shikera   2002 Suomi Junior
21 Santeri Antikainen   2002 Suomi Junior
25 Jakub Ragan   2002 Slovakia Junior
29 Semyon Kareyev   2001 Venäjä Junior
51 Onni Ruohomaa   2005 Suomi Junior
53 Felix Söderblom   2003 Ruotsi Junior
54 Eetu Tervo   2003 Suomi Junior
57 Vili Munkki   2002 Suomi Junior
59 Santeri Vilen   2003 Suomi Junior
60 Juraj Slafkovsky   2004 Slovakia Junior
67 Juuso Saarinen   2002 Suomi Junior
73 Toni Rand   2002 Suomi Junior
74 Filip Juricek   2004 Tsekki Junior
78 Robin Keihäs   2004 Suomi Junior
81 Kasper Koskinen   2000 Suomi Junior
82 Santeri Elo   2005 Suomi Junior
83 Eevert Eloranta   2002 Suomi Junior
86 Joel Niinistö   2003 Suomi Junior
94 Väinö Sirkiä   2001 Suomi Junior

Valmennus

Päävalmentaja: Hermanni Vidman

Valmentaja: Fredrik Norrena

Maalivahtivalmentaja: Antti Rautiola

 

Fysiikkavalmentaja: Vesa Vuori

Joukkueenjohtaja: Stig-Göran Sandberg

Huoltaja: Raimo Kunnas

Huoltaja: Severi Nummela

Lääkäri: Aleksi Orrela

Otteluohjelma

Päivä Aika Ottelu Paikka Tulos
03.09.2021 17:40 RoKi - TPS Lappi Areena 3 - 2
04.09.2021 16:00 Kärpät - TPS Raksila 3 - 1
10.09.2021 18.30 TPS - Sport Turku 5 - 2
11.09.2021 12:30 TPS - KooKoo Turku 3 - 1
18.09.2021 14:00 TPS - KalPa Turku 4 - 5 VL
19.09.2021 16:00 TPS - Jukurit Turku 2 - 0
25.09.2021 12:00 TPS - Lukko Turku 8- 0
26.09.2021 17:00 HIFK - TPS Töölö2 4 - 2
02.10.2021 17:45 Kiekko-Espoo - TPS Tapiola2
08.10.2021 14:00 KOOVEE - TPS Tesoma 1
09.10.2021 15:00 Jokerit - TPS Arena 2
15.10.2021 17:00 SaiPa - TPS Lappeenranta
16.10.2021 15:30 JYP - TPS JKL kh
22.10.2021 18:30 TPS - Tappara Turku
23.10.2021 16:00 HPK - TPS Hämeenlinna
29.10.2021 18:30 TPS - Ässät Turku
30.10.2021 14:30 TPS - TUTO Hockey Turku
31.10.2021 18:00 TPS - Ilves Turku
05.11.2021 18:30 TPS - Pelicans Turku